Hinnakiri

PAKETID:

STUUDIO:

30-minutiline pakett -sobib portreepiltide tegemiseks, suurema seltskonna grupipildiks, lühikeseks paarisessiooniks, väikesele perele. Pakett sisaldab vähemalt 15 täismõõdus JPG faili.

Hind 120.-

60-minutiline pakett– sobib perepildistamiseks, beebiootuse jäädvustamiseks, paarile, pulmapildistamiseks jne. Pakett sisaldab vähemalt 30 täismõõdus JPG faili.

Hind 170.-

Beebipildistamine stuudios – kestab kuni 2,5 h. Sinna aega mahub ka beebi söötmine, kussutamine ja kõik vajalik, et beebil hea olla oleks. Stuudios on olemas kõik pildistamiseks vajalikud aksessuaarid. Sobib kõige paremini kuni 2-nädalase beebi pildistamiseks. Pildistamise tulemusena saate 25 töödeldud JPG faili täismõõdus. Hind 270.- Kui on soov beebist koos suuremate lastega pilti teha, siis pikeneb pildistamisaeg 30min võrra ning sessiooni hind on 320.-

NB! Fotograafil on õigus kasutada vastsündinud beebist tehtud fotosid ettevõtte reklaamimiseks nii koduleheküljel, kui ka Facebookis. Sama õigus kehtib koostööpartneritele, kelle käsitöötooteid on piltidel kasutatud. Vanematega koos piltide kohta küsin alati eraldi luba.

Lapse 1.sünnipäev fotostuudios– pakett on mõeldud neile, kes soovivad pilte just sünnipäevalapsest. Pildistamine kestab 30 minutit ja sisaldab 1 modelli (kaksikute puhul küsi eraldi pakkumist) pildistamist, vahvat taustakujundust ja sünnipäevarekvisiite, sobivates toonides sünnipäevatorti (sisaldab tordipõhja, kohupiima, vahukoort, suhkrut ja toiduvärvi). Pildistamise tulemusena saate 15 töödeldud JPG faili täismõõdus. Sessiooni alguses teeme ühe seeria pilte ilma tordita ja siis asume maiustama ning tordiga tutvuma.  Võta lapsele kaasa lisaks kokkulepitud komplektile ka vahetusriided. Kui tuled pildistama enne sünnipäeva, kujundan soovi korral lapsele ka toreda sünnipäevakutse. Hind 155.-

Selle paketi puhul tuleb tasuda broneerimisel ettemaks 35 € ( tordimeistri raha). Ettemaks tagastatakse, kui broneering tühistatakse vähemalt 3 päeva ette.

Lapse 1.sünnipäev fotostuudios+pere– Pakett on mõeldud neile, kes soovivad lisaks sünnipäevapiltidele veel perepilte ja pilte ka teistest lastest. Pakett kestab 60 minutit ja  sisaldab perepildistamist 30 minutit, 1 modelli ( sünnipäevalapse) pildistamist tordiga ( kaksikute puhul küsi eraldi pakkumist), vahvat taustakujundust ja sünnipäevateemalisi rekvisiite, sobivates värvides sünnipäevatorti ( tort sisaldab tordipõhja, kohupiima, vahukoort, suhkrut ja toiduvärvi). Sessiooni alguses teeme 30 minutit toredaid perepilte  ja siis asub sünnipäevalaps maiustama ning tordiga tutvuma.  Võta lapsele kaasa lisaks kokkulepitud komplektile ka vahetusriided. Kui tuled pildistama enne sünnipäeva, kujundame soovi korral lapsele ka toreda sünnipäevakutse. Pildistamise tulemusena saate 30 töödeldud JPG faili täismõõdus. Hind 205.-

Selle paketi puhul tuleb tasuda broneerimisel ettemaks 35 € ( tordimeistri raha). Ettemaks tagastatakse, kui broneering tühistatakse vähemalt 3 päeva ette.

 

KODUS/VÄLJAS

Õues pildistamine- perepildistamiseks, paaridele, seltskonna pildistamiseks jne.

1h- 170.-Pakett sisaldab minimaalselt 30 täismõõdus JPG faili.

1,5h- 220.-Pakett sisaldab minimaalselt 40 täismõõdus JPG faili.

 

Beebipildistamine kodus– kestab 1,5-3h. Sinna aega mahub ka beebi söötmine, kussutamine ja kõik vajalik, et beebil hea olla oleks. Pildistamiseks võtan kaasa kõik vajalikud aksessuaarid. Sobib kõige paremini kuni 2-nädalase beebi pildistamiseks. Pildistamise tulemusena saate 30 töödeldud JPG faili täismõõdus. Hind 270.- Kui on soov beebist koos suuremate lastega pilti teha, siis pikeneb pildistamisaeg 30min võrra ning sessiooni hind on 320.-

NB! Fotograafil on õigus kasutada vastsündinud beebist tehtud fotosid ettevõtte reklaamimiseks nii koduleheküljel, kui ka Facebookis. Sama õigus kehtib koostööpartneritele, kelle käsitöötooteid on piltidel kasutatud. Vanematega koos piltide kohta küsin alati eraldi luba.

 

Kõik hinnad kehtivad Tallinna linna piires, väljaspool Tallinna lisandub transporditasu 0,3 EUR/km.

Soovi korral on võimalik tellida lisatasu eest jumestaja teenuseid (fotomeik, näomaalingud)

 

 

 

 

10 Replies to “Hinnakiri”

 1. Tere,
  Sooviksin teada saada, et kui soovin oma pisikest beebit pildistada, kes on tänaseks 3 nädalane.
  Nagu aru saan, siis see on 100 €, mis koosneb 30 pildist. Kas kodus on sama hind, või kui palju maksab kui tulla stuudiosse.

  Tagasisidet ootama jäädes,
  Anneli Golubovskaja

 2. Tere,
  Sooviksin teha sessiooni beebiootusest ning sooviks mõnda pilti valmis saada ka jõulukingiks …. kas see oleks võomalik ja kas jõuaks enam või olen juba hiljaks jäänud?

  Vastust ootama jäädes,
  Jaanika

 3. Tere!
  Kui palju maksab fotomeigi lisateenus? Kui sooviks teha mere ääres pildistamist siis kus oleks see kõige mõnusam taha?
  Päikest,
  Triinu

 4. Tere,

  Sooviksin tulla teie juurde koos oma väikese perega. Meid on täpsemalt kolm. Väikene Robin, kes praegu on 3 kuune.

  Huvi pärast küsiksin ka, kui palju läheks meile juurde fotomeik?

  Jään vastust ootama,
  Laura koos perega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.